UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach - historia naszej organizacji rozpoczyna się w okresie międzywojennym. Posiadamy 90–cio letnią tradycję w reprezentowaniu rzemieślników województwa śląskiego i w działaniu na rzecz rozwijania małych i średnich firm. Łączymy młodzieńczy zapał z doświadczeniem pokoleń. Dziś członkami Izby są 24 cechy rzemiosł różnych, 6 cechów branżowych, 13 spółdzielni rzemieślniczych. Nasza Izba jest zaliczana do największych organizacji gospodarczych na Śląsku oraz w Polsce, zrzeszamy około 8 tysięcy rzemieślników.

Czytaj więcej: Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

Śląska Izba Rolnicza

Śląska Izba Rolnicza jest spadkobierczynią doświadczeń i osiągnięć byłych Izb Rolniczych: Bielskiej, Częstochowskiej i Katowickiej. Zgodnie z Ustawą o Izbach Rolniczych w województwie śląskim funkcjonuje 17 Rad Powiatowych, w skład których wchodzi 194 delegatów wybranych w wyborach bezpośrednich w 167 gminach.

Czytaj więcej: Śląska Izba Rolnicza

Cech Rzeźników i Wędliniarzy w Katowicach

Śląski Cech Rzeźników i Wędliniarzy w Katowicach powstał w 1989 roku, równolegle z transformacją ustrojową i gospodarczą Polski. Wraz z jej przeobrażeniem odpowiada na potrzeby swoich 60 Członków, których zrzesza na zasadzie dobrowolności.

 

Czytaj więcej: Cech Rzeźników i Wędliniarzy w Katowicach

Park Śląski w Chorzowie - oficjalny Partner

Park Śląski w Chorzowie istnieje już ponad 60 lat. Wcześniej był znany pod nazwą Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku. Niegdyś owiany legendą, z uwagi na nagromadzenie tam wielu atrakcji, uważany niekiedy za polski „disneyland”. Któż z nas nie marzył wtedy by odwiedzić Wesołe Miasteczko czy Planetarium. Tłumy zjeżdżały się z całego kraju.

Czytaj więcej: Park Śląski w Chorzowie - oficjalny Partner

Jesteś tutaj: Home Chorzów 2012 Organizatorzy